DEMET AKALIN’IN GECESİNE HANGİ ÜNLÜLER KATILDI?..AKALIN 20.YIL ÖZEL ALBÜMÜNÜ BAKIN HANGİ SÜPRİZ İÇİN BEKLETİYOR?..

DEMET AKALIN’IN GECESİNE HANGİ ÜNLÜLER KATILDI?..AKALIN 20.YIL ÖZEL ALBÜMÜNÜ BAKIN HANGİ SÜPRİZ İÇİN BEKLETİYOR?.. 26 Ekim 2016 - 13:26 | Güncelleme:

20. yıl özel albümünün çıkışı için geri sayım yapan Demet Akalın, albümdeki şarkıları dün gece dostlarına dinletti.

“GÜLŞEN İÇİN ALBÜMÜ DURDURDUM”

Özel albümü için heyecanı gözlerden kaçmayan ünlü şarkıcı, bomba gibi bir albümle geliyor. Demet Akalın, albümünde Berkay ve Berksan’ın şarkılarının yanı sıra, Fatih Ürek ve Mehmet Ali Erbil’in renkli sunumlarına da yer verdi. Gülşen’in de bir şarkı vereceğini söyleyen Akalın, “ Hiç beklemiyordum Gülşen’den, 20.yılınmış dedi. Ondan gelecek şarkı için albümü bekletiyorum, ona değer çünkü bence yazma işinde üstat” diyerek, ayrıca heyecan duyduğunu dile getirdi.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ KERİMCAN DURMAZ HANGİ PROGRAMA DAHİL OLACAK?..

Demet Akalın’ın 20.yıl özel albümünü dostlarına dinlettiği geceye katılanlar arasında Kerimcan Durmaz ve Fatih Ürek de vardı. Geçtiğimiz günlerde sinema filminde yer alacağı haberleriyle magazin gündeminde yer alan Kerimcan Durmaz, sinema filminin çekimlerine Kasım ortası gibi başlayacaklarını söyledi. Televizyon projesi ile ilgili de tüyo veren ünlü dj, “Bana özel bir proje olmayacak, var olan bir programa dahil olacağım” dedi. Muhabirlerin “Moda programı mı?” sorusunu şaşkınlıkla karşılayan Durmaz, “Nerden biliyorsun dermişim” diyerek bu soruyu geçiştirdi.

ÜNLÜ ŞARKICIDAN FLAŞ AÇIKLAMALAR!.. “BABA OLMAYI ÇOK İSTİYORUM”..

Demet Akalın’ın gecesine katılan ünlü şarkıcı Berkay, Akalın’ın 20.yıl albümüyle ilgili olarak, “Başından beri ben de vardım, çok güzel bir iş yaptı, inşallah bol alkışlı olur” dedi.

Evlilikle ilgili soruları ise ünlü şarkıcı, “Dünyanın en güzel eşine sahibim. Evlilik çok güzel gidiyor, nazar değmesin. Baba olmayı çok istiyorum” diyerek yanıtladı.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!..