HABERLER PEŞ PEŞE GELDİ... İKİNCİ FACİA!

HABERLER PEŞ PEŞE GELDİ... İKİNCİ FACİA!

İzmir'de doktor S.A.K’nın ameliyatı sonrası mağdur olan bir hasta daha ortaya çıktı. Ümran Ayvaz gibi, kendisinin de aynı doktora meme estetiği ameliyatı yaptırdığını söyleyen Tülay Çığır Keskinkılıç, “Ben de aynı acıları yaşadım” dedi.

İzmir'de özel bir okulda öğretmenlik yapan Ümran Ayvaz'ın internetten bulduğu plastik cerrah doktor S.A.K.'ya meme küçültme ve dikleştirme operasyonu yapması ile yaşananların ortaya çıkmasının ardından, İzmir'de aynı doktorun neden olduğu ikinci bir mağduriyet daha ortaya çıktı.

SOSYAL MEDYADA BULUŞTULAR

Evli ve iki çocuk annesi Tülay Çığır Keskinkılıç, kendisinin de aynı doktorun kurbanı olduğunu ifade etti. Keskinkılıç, "Gazetede haberi görünce çok üzüldüm. Benim de meme küçültme ve dikleştirme operasyonumu aynı doktor yaptı. Ben de bir yıl geçmesine rağmen aynı acıları yaşıyorum. Benimle ameliyat sonrası bir daha hiç ilgilenmedi" dedi.

Keskinkılıç, mağdur Ümran Ayvaz'a sosyal medya hesabından ulaştı. Kendisinin de aynı şekilde bir yıl önce aynı doktorun yaptığı meme ameliyat sonrası hayatının karardığını söyleyen talihsiz kadın, yaşadığı acı dolu günleri anlattı. Kızı Selin Sunal'ın bir arkadaşı vasıtasıyla doktor S.A.K'yı bulduğunu belirten Tülay Çığır Keskinkılıç, "Aynı şekilde benim de ameliyattan sonra dikişlerim patladı. İnanın Ümran hanımın ameliyatından iki kat daha kötü geçti. Memelerimin ağrısından duramadığım gibi, kendim bile aynada bakamaz hale gelmiştim. Estetik ve küçültme için bu ameliyatı oldum, ancak yaşadığım kabus dolu günler beni ve ailemi mahvetti. Uyuyamıyor, yatamıyor yıkanamıyordum bile. Bu bir estetik ameliyat falan değil, tamamen estetik faciası oldu" diye konuştu.

DÜZENİM BOZULDU

Yeniasır gazetesinden Fatih Şendil'in haberine göre; Doktoru mahkemeye vermek istediğini ancak kendisini tehdit edince korktuğunu söyleyen Keskinkılıç, haberi görünce cesaretlendiğini belirterek, "Ne hayalle gittim, neler geldi başıma. Bu yaşadıklarım benim kabusum oldu. 1 yılı aşkın süredir kötü günler geçiriyorum" dedi. Diğer mağdur Ümran Ayvaz da İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerini aradığını ve kendisinin yaşadığı ızdırapla ilgili görüş aldıklarını belirtti. Haberin yayınlanmasının ardından inceleme ve soruşturma başlattıklarını belirten İzmir İl Sağlık Müdürü Bedia Salnur, "Bu konu önemli ve hassas bir olay. Konunun takipçisi olacağız" dedi.

DOKTORDAN AÇIKLAMA

Öte yandan iddiaların odağındaki doktor S.A.K.'dan da bir açıklama geldi. Açıklamada, "Bugüne kadar yaptığım yüzlerce cerrahi operasyonun müşteri memnuniyeti yüzde 98.7 seviyesindedir. Sahibi olduğum klinikle ilgili Türkiye'de eşi benzeri görülmemiş tanıtımlarımızı hazırladığımız sırada böyle bir olayın yaşanması şaibelidir. 22/03/2018 tarihinde meme küçültme ve dikleştirme operasyonu yapılan hasta Ümran Ayvaz, haberde de yer alan 12.500 liralık operasyon ücretinin bir bölümünü ödemiş ve halen tarafımıza borcu bulunmaktadır. Bu kapsamda hasta ile ilgili gerçekler belgeleriyle gerekli mercilerle paylaşılacaktır." denildi.

UçanKuş APP'i indirip
Hem yorum yazabilir
Hem de soru sorabilirsiniz

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
POP TOP 10
 • BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
  1- BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
 • BURAY-KABAHAT BENDE
  2- BURAY-KABAHAT BENDE
 • YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
  3-YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
 • DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
  4- DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
 • ZARA-KURTULDUM
  5- ZARA-KURTULDUM
 • BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
  6- BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
 • SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
  7- SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
 • MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
  8- MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
 • EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
  9- EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
 • EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT
  10- EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT
Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş