ÜNLÜ FENOMENİN ÖLÜMÜNDE KORKUNÇ DETAY!

ÜNLÜ FENOMENİN ÖLÜMÜNDE KORKUNÇ DETAY!

Sosyal medya fenomeni Emily Hartridge, kullandığı elektrikli scooter'a kamyonun çarpması sonucu geçtiğimiz hafta hayatını kaybetmişti. Hartridge'in ölümüne dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Ünlü sosyal medya fenomeni ve televizyon sunucusu olan Emily Hartridge, İngiltere’de elektronik scooter kullanırken kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

35 yaşındaki fenomenin ölüm haberi, Instagram hesabından duyurulmuştu.

Hartridge’in Instagram adresinden yapılan açıklamada, “Herkese merhaba. Bu Instagram üzerinden söylenecek korkunç bir şey ama çoğunuzun Emily'i görmeyi beklediğini biliyoruz ve bu aynı anda sizinle iletişim kurmanın tek yolu... Emily dün bir kaza geçirdi ve hayatını kaybetti. Hepimiz onu sevdik ve asla unutmayacağız. Çok fazla hayata dokundu, onsuz bir şeyleri hayal etmek zor. Çok özel bir insandı" ifadeleri kullanılmıştı.

YouTube hesabında 350 bin abonesi ve Instagram hesabında 70 bine yakın takipçisi olan Emily'nin ölümü ne ilişkin yeni detaylar da ortaya çıktı.

Emily'nin kendisi gibi fenomen olan sevgilisi Jacob Hazell ile birlikte yer aldığı videoda, kendisinin ölümüne neden olan scooter'ın erkek arkadaşı tarafından hediye edildiği ortaya çıktı.

Kazadan yalnızca 1 hafta önce paylaşılan görüntülerde Emily sevinerek sevgilisine sarılırken, erkek arkadaşına da övgüler diziyor.

Trajik ölüm ile ilgili olarak Emily'nin sevgilisi Jacob gözyaşları ile açıklama yaparak, talihsiz kadının kaza günü bir tüp bebek merkezine gittiğini ancak yolda kamyona çarpması sonucunda öldüğünü belirtti.

Scooter'ı kazadan bir hafta önce kendisinin aldığını da doğrulayan Jacob, bu nedenle herkes gibi kendisini suçladığını ve hayatı boyunca da suçlayacağını da söyledi.

UçanKuş APP'i indirip
Hem yorum yazabilir
Hem de soru sorabilirsiniz

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
POP TOP 10
 • BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
  1- BEN FERO – BİLADERİM İÇİN
 • BURAY-KABAHAT BENDE
  2- BURAY-KABAHAT BENDE
 • YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
  3-YALIN-DEVA BİZE SEVİŞLER
 • DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
  4- DEMET AKALIN-N’APIYORSAN YAP
 • ZARA-KURTULDUM
  5- ZARA-KURTULDUM
 • BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
  6- BİLAL SONSES&BENGÜ –İÇİMDEN GELMİYOR
 • SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
  7- SELAMİ ŞAHİN-BAŞTAN BAŞA SEN
 • MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
  8- MABEL MATİZ- MENDİLİMDE KIRMIZIN VAR
 • EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
  9- EBRU GÜNDEŞ-AŞIK
 • EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT
  10- EYLEM AKTAŞ- YÜREĞİMDEN TUT
Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş