MESUT SÜRE SEZONA KAPALI GİŞE BAŞLADI!

MESUT SÜRE SEZONA KAPALI GİŞE BAŞLADI!

Mesut Süre, yeni sezona kapalı gişe başladı. Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ adlı gösterisiyle PSM Turkcell Platinum Sahnesi'nde 1000 kişiye kahkaha attırdı

BKM Mutfak'ın stand up yıldızlarından Mesut Süre, 'Siz Hepiniz Ben Tek' adlı tek kişilik gösterisiyle yeni sezona Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi'nde kapalı gişe başladı.

10 yıllık kariyeri boyunca 1200 ‘ün üzerinde sahneye çıkarak bu konuda hatırı sayılır bir başarıya imza atan Mesut Süre, 'Gönülleri ala ala ofansif mizah' olarak tanımladığı stand up gösterisinin sezon açılışında gözleme dayalı yeni konularını yine seyirciyi dahil ederek sahneledi.

Mesut Süre için yeni sezon özel bir anlam içeriyor. Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ adlı gösterisini BKM Mutfak Organizasyonuyla yeni sezonda İstanbul ve Anadolu’da 1000 kişilik salonlarda sahneleyecek.

Türkiye’nin birçok ilinde büyük salonlarda stand up gösterilerine hazırlanan Süre, önümüzdeki aylarda Türkiye’yi il il gezmeye hazırlanıyor. Mesut Süre Ekim ve Kasım aylarında, Ankara, Antalya, Eskişehir, İzmir, Bursa ‘da sahne alacak.

Mesut Süre, ‘Hepiniz bir ben tek’ gösterisinin adının rakiplerine bir göndermemi olduğunu soran basın mensuplarına; “ Stand up komedyenleri birbirini besler, ilham alır. Üretim hızlanır. ” dedi.

“Programima Tarkan-Pınar çiftini almak isterdim…”

Youtube’da yayınlanan programı “İlişki Testi” prograının son dönemlerde izlenme rekorları kırması üzerine, programa almak istediğiniz ünlü çift sorusuna ise Tarkan Tevetoğlu – Pınar Tevetoğlu cevabını verdi. Programda standart olarak sorduğu soruları Pınar Tevetoğlu’na sormak istediğini ve ilişkiyi puanlamak istediğini dile getirdi.

UçanKuş APP'i indirip
Hem yorum yazabilir
Hem de soru sorabilirsiniz

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
POP TOP 10
 • 1 – SAGOPA KAJMER – AVUTSUN BAHANELER
  1 – SAGOPA KAJMER – AVUTSUN BAHANELER
 • 2 – SILA – KARANFİL
  2 – SILA – KARANFİL
 • MUSTAFA SANDAL – MASUM GİBİ
  3 - MUSTAFA SANDAL – MASUM GİBİ
 • BERKAY & TEPKİ - DELİ ET BENİ
  4 - BERKAY & TEPKİ - DELİ ET BENİ
 • NORM ENDER – MEKANIN SAHİBİ
  5 - NORM ENDER – MEKANIN SAHİBİ
 • 6 – ZİYNET SALİ – BANA DA SÖYLE
  6 – ZİYNET SALİ – BANA DA SÖYLE
 • 7 – MERVE ÖZBEY – TEBRİKLER
  7 – MERVE ÖZBEY – TEBRİKLER
 • 8 – DERYA ULUĞ – AH ZAMAN
  8 – DERYA ULUĞ – AH ZAMAN
 • 9 – HANDE ÜNSAL – NERDESİN –
  9 – HANDE ÜNSAL – NERDESİN –
 • 10 – RESUL DİNDAR – SEVDAM İLE BERABER
  10 – RESUL DİNDAR – SEVDAM İLE BERABER
Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş