BERGÜZAR KOREL’İN ABLASI TEMİZLİKÇİ OLDU!

BERGÜZAR KOREL’İN ABLASI TEMİZLİKÇİ OLDU!

Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, hayatında yeni kararlar aldı ve her şeyini geride bırakarak yurt dışında evlere günlük temizliğe giderek geçimini sağlamaya başladı!

Oyuncu çift Tanju Korel ve Hülya Darcan’ın kızı Zeynep Korel, Amerika’da temizlikçilik yapıyor, para karşılığı köpek gezdiriyor. 2. Sayfa programına yeni yaşantısı hakkında açıklamada bulunan Zeynep Korel annesi ve kız kardeşine de önemli göndermelerde bulundu.

Babası Tanju Korel’in 2005 yılında hayatını kaybetmesinin ardından zor günler yaşayan ve annesi ile kızkardeşi Bergüzar Korel’in varlığına rağmen gösterişli hayatını geride bırakarak Amerika’ya giden Zeynep Korel adeta hayata sil baştan başladı. Yaşadığı binada temizlikçi arayan komşularının sohbetlerine kulak kabartan Zeynep Korel, 400 liraya temizliğe gitmeye başlayınca ve işini çok iyi yapınca kısa sürede yoğun bir tempoda çalışır olmuş. Önemli hastalık problemleri olduğunu ve üç ay doğru düzgün yürüyemediğini de söyleyen Korel seçtiği hayat tarzıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullanıyor: “Ben tek tabanca çalışıyorum, ayaklarımda problem var. Üç ay doğru düzgün yürüyemedim ancak şimdilerde doktorun verdiği ve ayağıma taktığım çelik kılıflarla ayakta duruyorum. Özgürlüğümü satmıyorum, kimsenin boynuma tasma geçirmesine izin vermiyorum, ne aileme ne de bir erkeğe muhtaç olmadan yaşıyorum” geleceğe dair iki önemli hayali olduğunu söyleyen Zeynep Korel, köpek yuvası açacağını ve temizlik şirketini kuracağını söylüyor.

“ASIL AYIP SİZİ GÖRMEZLİKTEN GELEN AİLE FERTLERİNİZDİR”

Verdiği bu önemli kararla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Zeynep Korel hayatının babası Tanju Korel’in vefatının ardından değiştiğini şu sözlerle açıklıyor:

“Çalışmak hiç ayıp değil ayıp olan; sizin yanınızda olmayan, sizi görmezlikten gelen, vurdumduymaz davrananlardır ayıp bunlar… Bunu size yapan bazen aile fertlerinizdir, bazen arkadaşlarınızdır. Ben bunları aştım ve şimdiki halimle gurur duyuyorum. Evlatlarınızı ayırmayın, sakın ayırmayın çocuklukta onları ayırmadığınızı gösterin. İlerde onlar farklı yönlere gittiklerinde aralarındaki dengeyi kurun. Çocuğunuzun çirkin ördek yavrusu gibi hissetmesine neden olmayın. Sahip olduğunuz güç ve parayla aile fertlerinizi dövmeyin, para geçici… İnsanın empati yeteneği yoksa hiçbir şey bunun yerini doldurmuyor. Rahmetli babam hayatta olsaydı, çalışanın yanında olurdu ama o ‘Sen temizleme bir iş yeri açalım iki yardımcın olsun, onların başında dur’ derdi. Babamı çok erken kaybettim, hayatta olsaydı her şey çok farklı olurdu”

Henüz çok küçük bir yaşta kardeş sahibi olduğunu söyleyen Zeynep Korel, henüz yedi yaşındayken kardeşini kucağına aldığını ve adeta ona annelik yaptığını söyleyerek dikkat çekici ifadeler kullanıyor:

“Yedi yaşımda kucağıma küçük bir bebek aldım. Adeta küçük yaşta anne oldum, ergenliğimi fazla yaşamadım. Çok erken iş hayatına atıldım, hem okudum hem çalıştım. Babam bana ‘cam bebeğim’ derdi. Kimse bana büyürken aferin demedi. Anneler babalar evlatlarınıza yaptıkları iyi şeyler için alkış tutun, onlara her şeyi açıklayarak anlatın, şiddetten uzak durun. Problemlerinizi dışarıda halledin dost kalmaya çalışın. Bunların hepsini yaşamış olarak söylüyorum. Henüz 6-7 yaşındayken omuzlarıma böyle bir sorumluluk alınca hırçın biri oldum. Şimdilerde sakinleşmeye çalışıyorum ve rahmetli babamın dediği gibi yüreğimin götürdüğü yere gidiyorum.”

Haber ile ilgili yorumlarınızı instagram sayfamızdan yapabilirsiniz.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş