BU SEFER GÜZELLİK MERKEZİNİ BİRBİRİNE KATTI!

BU SEFER GÜZELLİK MERKEZİNİ BİRBİRİNE KATTI! 13 Ocak 2021 - 16:57 | Güncelleme:

Kahramanmaraş'ta bir süre önce maske takmadığı için kendisinden kimlik isteyen polise zorluk çıkartan kadın yine ortalığı birbirine kattı. G.Ç. adlı kadın, bu sefer de gittiği bir güzellik merkezinde maskesini düzgün takmadığı için kendisini uyaran esnafla tartıştı. Olaya güvenlik güçleri müdahale etti

İddiaya göre, G.Ç, kentte bir güzellik merkezine gitti. İş yerine giren G.Ç'ye, çalışanlar tarafından maskesinin düzgün takılması konusunda uyarıda bulunuldu.

İŞ YERİNDEN ÇIKARILDI

AA'nın haberine göre, uyarıya rağmen maskesini düzgün takmayan G.Ç. ile çalışanlar arasında tartışma yaşandı. Tartışmaya rağmen maskesini kurallara uygun takmayan G.Ç. iş yerinden çıkarıldı.

Tartışmanın dışarda da devam etmesi üzerine iş yeri çalışanlarının ihbarıyla olay yerine gelen polis ekipleri kadını bölgeden uzaklaştırdı.

Olay, iş yerinin güvenlik kameraları ile çevredeki kişilerin telefonlarıyla çekilen görüntülere de yansıdı. G.Ç, 12 Aralık 2020'de Dulkadiroğlu ilçesi Trabzon Caddesi'nde maskesiz dolaşırken, denetim yapan polislerin kimlik istemesi üzerine zorluk çıkarmış, "Vermiyorum kardeşim, gel de al" diyerek ekiplere direnmişti.

Kendisine kızan bir vatandaşı da tehdit eden G.Ç'ye maske takmadığı için 900 lira ceza uygulanmıştı. Ayrıca kadın hakkında polise mukavemetten adli işlem başlatılmıştı.