RTÜK BAŞKAN YARDIMCISI SAHİP ÇIKTI!

RTÜK BAŞKAN YARDIMCISI SAHİP ÇIKTI! 14 Ocak 2022 - 21:47 | Güncelleme:

Oyuncu Batuhan Karacakaya, YouTube kanalı ‘Bi Başka’ programında Netflix dizilerinin sahnelerini eleştirdi. Muhafazakar olduğunu söyleyen Karacakaya’yı RTÜK destekledi.

Oyuncu Batuhan Karacakaya, YouTube kanalı ‘Bi Başka’ programında Netflix dizilerinin sahnelerini eleştirdi. Muhafazakar olduğunu söyleyen Karacakaya'yı, RTÜK destekledi.

 Oyuncu Batuhan Karacakaya, dizi ve film platformu Netflix’te yer alan sahneleri ‘açıklığı’ sebebiyle eleştirdi. Karacakaya, YouTube’da yayınlanan ‘Bi Başka’ isimli programda şu ifadeleri kullandı:‘Bazı dizileri salonda izleyemiyorum.RTÜK,tabi ki bu kadar katı olmamalı ama cılkını çıkaranlar da var yani.Ben rahatsız oluyorum böyle şeylerden.Belli dozajda olması niyetindeyim.’

RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu attığı twitle oyuncu Batuhan Karacakaya’ya destek vererek: ‘Oyuncu Batuhan Karacakaya(!) özgürlük havarilerinden bu sözleri nedeniyle linç yemiş. Belli kesim işine gelince özgürlük işine gelmeyince linç. Neden rahatsız oluyorsunuz, adam hem para veriyorum ama rahatsızım diyor kişisel fikrini ortaya koyuyor.’ifadelerini kullandı.