MALATYA FİLM FESTİVALİ İÇİN  NEFESLER TUTULDU!

MALATYA FİLM FESTİVALİ İÇİN NEFESLER TUTULDU!

Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli sinemacının katılacağı Malatya Uluslararası Film Festivali’nde yarışacak 10 kısa film, eşzamanlı olarak Turkcell’in yeni nesil televizyon platformu TV+’ta yayınlanacak. 9-15 Kasım arasında yapılacak festivalin açılış ve kapanış törenlerinden ünlülerle kırmızı halı röportajları ve özel görüntüler de TV+’ta yer alacak.

Bu yıl 55. Antalya Film Festivali ve 6. Boğaziçi Film Festivali’nin de ana iletişim sponsorluğunu üstlenen TV+, sinema sektörünü sahipleniyor.

Turkcell Dijital Medya ve Eğlence Servisleri Direktörü Barış Zavaroğlu, 3 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan TV+’ın sanatı destekleme stratejisinin süreceğini belirterek “Dijital operatör olma ayrıcalığını TV+ ile kullanıcılarımızı yaşatıyoruz.

Sadece dijitalde kalmayıp sinema alanında işbirliği ve sponsorluklarla tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz. İki yıldır sinema etkinliklerimizle dünya klasikleri ve festivallerin öne çıkan seçkilerini sanatseverlerle buluşturduk.

Bunu Malatya Uluslararası Film Festivali’ndeki sponsorluğumuzla devam ettiriyoruz.” dedi.

SİNEMANIN ÜNLÜ İSİMLERİYLE KIRMIZI HALI RÖPORTAJLARI

Türk sinemasının iki büyük oyuncusu Perran Kutman ve Şener Şen’in yanı sıra usta yönetmen Osman Sınav’ın Onur Ödülü alacağı festival için Cem Yılmaz, Nuri Bilge Ceylan, Şerif Sezer, Mehmet Aslantuğ, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Reis Çelik, İpek Tuzcuoğlu, Haluk Piyes gibi ünlü isimler de Malatya’ya gelecek.

Festivalin açılış ve kapanış törenlerinden kırmızı halıdan en görkemli anların yanı sıra ünlü isimlerle yapılacak canlı röportajlar ve özel görüntülerde TV+ üzerinden izlenebilecek.

Malatya Uluslararası Film Festivali’nde 10 kısa film eş zamanlı olarak Turkcell’in yeni nesli TV platformu TV+’da yayınlanacak. 

UçanKuş APP'i indirip
Hem yorum yazabilir
Hem de soru sorabilirsiniz

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş