14 KADINI EVLENME VAADİYLE DOLANDIRAN DOLANDIRICI YAKALANDI!

14 KADINI EVLENME VAADİYLE DOLANDIRAN DOLANDIRICI YAKALANDI!

ANKARA'da, kendisini üst düzey bürokrat veya iş insanı olarak tanıtarak 14 kadını evlendirme vaadiyle 200 bin TL dolandırdıktan sonra kayıplara karışan 'Kazanova' lakaplı Mikail Ö., polis ekiplerinin 3 aylık takibi sonucu Sakarya'da yakalandı.

Evlenme vaadiyle 14 ayrı kadını dolandırarak gerçekleştirdiği 200 bin liralık vurgunun ardından sırra kadem basan "Kazanova" lakaplı Mikail Ö., Ankara Emniyeti Yankesicilik Dolandırıcılık Bürosu ekiplerince yapılan baskınla Sakarya'da yakalandı. Polisin 3 aydır peşinde olduğu şüpheli lüks bir araca binmek üzereyken gözaltına alınırken, mağdur ettiği kadınlara kendisini üst düzey bürokrat ya da iş adamı olarak tanıttığı öğrenildi.

Mikail Ö.'nün, kendisinden şikayetçi olmak isteyen kadınları, babasının emniyet müdürü olduğunu söyleyerek tehdit ettiği ve bu şekilde şikayetten vazgeçirdiği belirtildi.

8'i dolandırıcılık olmak üzere 21 ayrı suç kaydı bulunan Mikail Ö., Ankara Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

UçanKuş APP'i indirip
Hem yorum yazabilir
Hem de soru sorabilirsiniz

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla