BURCU ÖZBERK’TEN MURAT BOZ’A ÖVGÜLER!

BURCU ÖZBERK’TEN MURAT BOZ’A ÖVGÜLER! 20 Ağustos 2022 - 10:22 | Güncelleme:

Burcu Özberk'ten Murat Boz'a övgü: İyi partner olacağımızdan kuşkum yok.

Burcu Özberk, Murat Boz ile başrolünü paylaşacağı film hakkında konuştu. Partnerine övgü dolu ifadeler kullanan Özberk, "Murat Boz'un Tuba Büyüküstün ile olan uyumu harikaydı. İyi bir partner olacağımızdan hiç kuşkum yok" şeklinde konuştu.Ünlü oyuncu Burcu Özberk, önceki akşam Akaretler'de bir etkinliğe katıldı. Örgülü saçları ve göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çeken Özberk, ayaküstü kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Murat Boz ile oynayacakları film hakkında konuşan güzel oyuncu, Boz'a övgü yağdırdı.

"MURAT'LA İYİ BİR PARTNER OLACAĞIMIZDAN KUŞKUM YOK"

Son olarak FOX TV'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam isimli dizide rol alan oyuncu, projenin final yapmasıyla yeni bir film anlaşmasına imza attı. Murat Boz ile başrolü paylaşacağı yeni filminden bahseden Özberk, "Bugün proje toplantısındaydık, okuduğumda çok heyecanlandım. Eylül'ün ortasında sete çıkacağız. Bu arada Zeytin Ağacı dizisini izledim. Çok beğenildi ve ses getirdi. Murat Boz'un Tuba Büyüküstün ile olan uyumu harikaydı. Murat ile iyi bir partner olacağımızdan hiç kuşkum yok" dedi.

İç çamaşırsız giydiği tişörtü, deri eteği ve kovboy çizmesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken 32 yaşındaki Burcu Özberk, frikik vermemek için sık sık eliyle göğsünü kapattı.