ÖZGÜR ÖZEL, “BAY KEMAL”İN “SÜRÜCܔSÜ MÜ?

ÖZGÜR ÖZEL, “BAY KEMAL”İN “SÜRÜCܔSÜ MÜ? 15 Eylül 2023 - 22:08 | Güncelleme:

“TRUVA ATI” GİBİ, PARTİ İÇİ MUHALEFETİN İÇİNE SIZIP, ADAY OLMA OLASILIĞI SİZCE KAÇ?

UÇANKUŞ’UN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA GÖRÜŞÜ VE İDDİASI ŞÖYLE;

Bu durum Kılıçdaroğlu’nun müthiş bir planı…

İmamoğlu grubunun içine Truva atı gibi dalan Özgür Özel ve sonra İmamoğlu geri çekilip, arada kalan bir Özgür Özel…

İmamoğlu, CHP içinde aslında istenmeyen adam… Sebebini çıkıp asla açıklayamazlar, çünkü parti yıpranır. Kılıçdaroğlu’nun ve CHP’nin büyük savaş açtığı 5’li çete ve muadilleriyle iş yapan kişi, İmamoğlu!!!

Hatta bunu sözcü bir kere yazdı, sonra 1.5 ay küs kalıp barıştılar.

Yani CHP için İmamoğlu, “Atsan atılmıyor, satsan satılmıyor”

Esasında mahkemeden siyasi yasak gelse, bu durum yüzünden sevinecek kişi sayısı çok!

Gelelim “sürücü” meselesine!

Can abi (Tanrıyar) anlatmıştı. Daha 18’li yaşlardayken ı dönem tatil yerlerinde çadırlar kurulup, zar oyunları oynatıldığında (O dönem serbestti) Can Abi’ye de çadır sahipleri demiş ki, “Yahu biz sana para verelim, büyük oyna… Kaybedersen hiç sorun yok ama kazanırsan yüzde 10’unu alırsın” demişler. O da, daha çok genç “Aaa güzel tamam” demiş…

Ve çadırların arka tarafından paraları alıp, rahat rahat nasıl olsa kendi parası değil oynamaya başlamış.

O rahatlıkla tabi genelde kazanmış, oynadığı masalarda, Can Abi, haydan gelen huya gider misali büyük oynadığı için diğer insanlar da ona bakıp büyütmeye başlamışlar.

Bir gün oyun çıkışı, yaşlı bir adam, 18 yaşındaki Can abi’yi çıkışta yakalayıp demiş ki “Çok rahatsın. Anladım, sen “sürücü”sün demiş.” Can abi de şaşırmış “Evet ehliyetim var” demiş.

Adam “yok yok, sen oyunda sürücüsün… Senin bu rahatlıkla oynadığını görenler, bilmiyorlar senin buranın adamı olduğunu ve oyunlarını yükseltip çok para kaybediyorlar. Yazık değil mi bu insanlara” demiş.

Şok olmuş Can Tanrıyar ve o gün hemen kopmuş bu olaydan.

Şimdi.. Bizce… Özgür Özel de, Kılıçdaroğlu’nun “sürücü”sü.

Hem başka çıkabileceklerin yolunu kapatıyor, hem de finali göreceksiniz. Kılıçdaroğlu kazanacak, birlik diyecekler ve aynı yerinde kalacak Özgür Özel… Zaten o koltuk bile tatlı, onu da bırakmıyor, hatta adaylığını bile parti merkezinde açıklıyor.

Zamanı geldiğinde haklı olduğumuzu görürsünüz. Yalnız, Özel gerçekten “sürücü”yse, kendisiyle birlikte yürüyen bir sürü adamı YAKACAK!