MUHALEFET HER ZAMANKİ GİBİ BİRBİRİNE GİRDİ!

MUHALEFET HER ZAMANKİ GİBİ BİRBİRİNE GİRDİ! 8 Mart 2024 - 21:32 | Güncelleme:

FATİH PORTAKAL, KENDİSİNİ ARAMAYAN(!) KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI!!!KILIÇDAROĞLU DA ÇOK SERT BİR AÇIKLAMA YAPTI! KONU BURCU KÖKSAL!..
CHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Burcu Köksal’ın DEM Parti’ye kapıyı kapatmasının başlattığı krizin yankıları devam ediyor. 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Köksal’a tepki gösterdi. CHP’ye yakın medyada ise, Köksal’ın CHP’nin eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan talimat aldığını iddia edenler oldu.Fatih Portakal, “Bilinçli bir şekilde partisine zarar verdiğini düşünüyorum. Talimatı da bir şekilde eski ekipten aldığını düşünüyorum. Bunu kanıtlamam mümkün değil size” demişti. Portakal ayrıca, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e, “basiretsiz” diyerek, İBB Başkanı İmamoğlu’nun “duruşunu” örnek göstermişti. İddiaların muhatabı olan Kılıçdaroğlu, Portakal’a tepki gösterdi. Sosyal medyadan açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Had bilmez edepsizlere; Cumhuriyet Halk Partisi’nin mevcut Genel Başkanı’na basiretsiz demek; seviyesizliktir, terbiyesizliktir. Buna en başta ben müsaade etmem” dedi. 
Millet İttifakı’nı kendisinin büyüttüğünü ve serpildiğini gururla izlediğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Kılıçdaroğlu hiç diktiği fidana kıyar mı? Koca bir çınar gibi gölgesinde serinlediği partisinin hiç kötülüğünü ister mi?” ifadelerini kullandı.